O mnie
Hej!
Interesuję się samorozwojem, grywalizacją i szeroko pojętą optymalizacją życia.
Kocham GTA, EDM, motorsport i pierogi ruskie.
Znajdziesz mnie tutaj
- X/Twitter: https://x.com/minmaxerpl
- YouTube: https://www.youtube.com/@minmaxerpl
- Instagram: https://www.instagram.com/minmaxerpl/
- Facebook: https://www.facebook.com/minmaxerpl/
- Discord: https://discord.gg/DHWJqzWpT5
Pytania i odpowiedzi
Ten blog to moja próba dołożenia cegiełki do tego celu.Po co powstał ten blog?
Moim pomysłem jest:
Dużo czasu poświęcam też giełdzie, która nieoczekiwanie stała się jednym z moich głównych zainteresowań (inwestowanie długoterminowe). Czas wolny najchętniej spędzam z ciekawymi ludźmi, choć znacznie częściej przeznaczam go na czytanie, podcasty, treningi, spacery i inne nudne aktywności dorosłych ludzi. Poza tym, UWIELBIAM gry wyścigowe. Zwłaszcza simracing i moje ukochane GTA.Czym zajmujesz się poza blogiem?
Ile masz lat?
W testach zawsze wychodzi mi INTJ/ENTJ, w zależności od tego czy mam akurat mało socjalizacji (INTJ), czy więcej (ENTJ). Za bardzo lubię pracować samemu, żeby nazwać się ekstrawertykiem, ale jak już muszę w grupie, to ludzie nie wierzą mi w introwertyzm - lubię przewodzić, a jak coś mnie jara, to potrafię wykrzesać sporo energii. Dobrze odnajduję się w obu scenariuszach, ale zawsze wybiorę wieczór solo lub z jedną wartościową osobą od głośnej imprezy. Ostatni test:Jakie masz MBTI?
Mój prawdziwy jest z reguły niekompatybilny z kobietami, które wierzą w takie bzdety.Jaki masz znak zodiaku?
Ile masz wzrostu?
Moim rekordem jest 111, choć nie wiem, czy powinienem się tym chwalić.Ile ważysz?
Film: Serial:Polecasz jakiś film lub serial?
Podczas pracy zazwyczaj słucham Deep House, Jungle, różnych dźwięków "Ambient", dark techno, lofi hip hop, lub moich ulubionych kawałków na zapętleniu. Sporadycznie sięgam też po pop, rap, blues, i r&b - mniej więcej w tej kolejności. Z artystów, uwielbiam twórczość Avicii-ego (zwłaszcza Superlove, Levels, UMF, New New New, I Could Be The One, You Make Me, Seek Bromance, Blessed, Addicted to You, a z bardziej niszowych Summertime 2012 i Last Dance). Ostatnio odkrywam też mnóstwo kawałków Erica Prydza - również niesamowity artysta. Moim ulubionym kawałkiem od lat pozostaje niezmiennie Avicii Vs Calvin Harris - Superlove Vs Sweet Nothing. Słucham go praktycznie każdego dnia, najczęściej pod prysznicem. Zazwyczaj zaczynam wtedy tańczyć, nawet jeśli jest 3 w nocy (nie potwarzaj tego po mnie, bo można się poślizgnąć).Jakiej muzyki słuchasz?
Aktualnie, ze względu na dwujęzyczność i coraz więcej bajerów, napisałem własny CMS w PHP. Nie udostępniam go, ponieważ jest zbyt mocno skrojony pod indywidualne potrzeby tego projektu. Dla technicznych nerdów:
Na produkcji blog działa bezbazodanowo w formie statycznych plików HTML, które wcześniej generuję w swoim lokalnym środowisku. Większość rzeczy piszę w Markdown (.md), a jako edytora używam Obsidian. W CMS ustawiam jedynie poszczególne zależności i metadane związane np. z kursami.Z jakiego CMS/szablonu/wtyczek korzysta ten blog?
